%100 Garantili ve Güvenli Taşımacılık

guroymak

İşimizin elverdiği ölçüde, uzmanlık alanımız olan Bitlis Güroymak evden eve nakliye haricinde nakliye sektörüne dahil olan diğer tüm alanlarda da hizmet sunmaktayız. Ofis, iş yeri ve parça yük taşıtmak isteyen Güroymak halkına haftanın 7 günü aralıksız olarak hizmet verebiliriz.

Kısa zamanda hızla büyüyüp kendini geliştiren bir firma olan Güroymak Umut Asansörlü Nakliyat, her ilçemizde olduğu gibi Güroymak ilçemizde de aynı özen ve itina ile evden eve nakliye hizmetini sunmaktadır. Müşterilerimizi hiç yormadan, akıllarında soru işareti bırakmadan yaptığımız nakliye işlemleriyle diğer firmalardan bizi ayrı tutan bazı teknikler kullanmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran, bu kadar güvenilir ve büyük bir evden eve taşımacılık şirketi olmamızı sağlayan yegane nedenlerden biri de güven veren ve özveriyle çalışan bir taşıma şirketi olmamızdır.

Akla gelen en kolay yoldan gidersek, müşterilerimizle anlaşmamız halinde sözleşme yapıyoruz, sözleşme yapıldıktan sonra eşyaları kontrol etmesi için exper gönderiyoruz ki bu da eşyalarınızın nasıl bir paketlemeye ihtiyacı olduğu ve nasıl bir araçla taşınması gerektiğini bize bildiriyor. En iyi paketleme ve en uygun araçla birlikte eşyalarınız maksimum koruma altına alınmaktadır. Müşterilerimizin tek yapması gereken, şahsi eşyalarını yanında götürmesidir. Onun haricinde tüm eşyaların sökülüp takılması, paketlenmesi, taşınması ve tekrar montajlanarak yeni yerinizde teslim edilmesi Bitlis evden eve nakliye firması olarak bize aittir. Taşımacılık hizmetileri konusunda her türlü garantiyi verebilen ender firmalardan biri olarak, bu işi en iyi yaptığımızın kanıtı da güçlü referans kitlemizin bulunmasıdır.

Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

0434 827 46 66

0532 541 09 13

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir