%100 Garantili ve Güvenli Taşımacılık

expertiz-araci

Bitlis Umut Nakliyat Ekibi olarak, taşınma öncesi eşyalarınızı yerinde inceliyoruz ve en doğru taşımacılık ve fiyat teklifini sizlere sunuyoruz. Nakliye sektöründe Expertiz Hizmeti, adından da anlaşılacağı üzere, taşımaya söz konusu yükün firma yetkililerince yerinde incelenmesine denir.

Peki Neden uygulanır? Gerekli midir?

Expertiz hizmeti, yalnızca şehir içi taşımacılık iş ve işlemlerinde uygulanmaktadır. Eşyaları kontrol etmek için şehirler arası yolculuk yapma gibi bir durum söz konusu olmadığı için yalnızca şehir içi evden eve nakliye ve diğer taşımacılık işlerinde uygulanmaktadır. Gerekliliği ise, son derece önem verdiğimiz bir konu olan expertiz hizmeti, firmamızdan çok müşterilerimizin çıkarları için uygulanmaktadır. Eşyaların expertiz elemanı ya da yetkili sayesinde yerinde incelenmesi, gerek maliyet gerekse uygulanacak sistem açısından önemlidir. Böylece, müşteriye hem doğru fiyat sunulur hem de taşımacılık işlemleri sırasında doğru malzeme ve personel kullanılmış olur.

Kısacası, expertiz hizmet, taşımaya söz konusu olan yükün yerinde görülerek o işe en uygun araç ve ekipman temin etmek ve en doğru fiyatı müşteriye sunmaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir