Banka Fabrika Taşıma

banka-fabrika-kasa taşıma

Banka, fabrika ve ağır taşımacılık alanına giren tüm taşıma iş ve işlemleri için özel ekip, ayrı araç ve ekipman kullanılmaktadır. Ev nakliyesi için kullanılan araçlarla ağır nakliye işi yapılamayacağı gibi aynı ekipmanlarda banka fabrika ve büyük tonajlı yüklerin taşınamayacağı aşikardır. Bu nedenle bu tür işlemler için kullanılan malzeme ve ekipmanlar, ev taşımacılığı işlerinde kullanılanlardan çok daha farklı olmaktadır. Bu tür taşımacılık işlerinde, evden eve nakliyeden farklı olarak, sigorta bedeli yüksek, anlaşma şartları ve sözleşmesi daha farklı ve daha geniş kapasiteli araçlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Banka Fabrika ve benzeri taşıma işlerinde mutlaka bir görevlinin refakati ile birlikte taşınma gerçekleştirilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Tel. +90 434 827 46 66                  Cep Tel. +90 532 541 09 13                  E-mail. bilgi@bitlisumutevdeneve.com

www.bitlisumutevdeneve.com

Tüm görsel ve içerikler ücretli olarak alınmış ve lisanslıdır. İzinsiz kullanmayınız. Firmamız, Merkezi Bitlis'te olup ülke geneli evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Her türlü ev, ofis, iş yeri, mobilya, parça eşya ve diğer tüm taşıma işleriniz için bizden fiyat talep edebilirsiniz. Mersin Evden Eve Nakliyat

Bitlis'te evden eve nakliye alanında kaliteli hizmet ve güleryüzlü personeli ile yıllardır Bitlis evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş olan Umut Nakliyat ekibi olarak sizlere asansörlü taşımacılık araçlarımızla Bitlis evden eve nakliye konusunda en iyi hizmeti vermeye hazırız.