Parça Eşya Taşımacılığı

Kargo ve Parça Eşya Taşımacılığı

İşimiz evden eve nakliye, komple ev taşımacılığının yanı sıra, eşyalarınızın bir kaç parça şeklinde nakliyesi içinde hizmet sunmaktayız. Kargo şirketlerine göre daha güvenli ve ekonomik olan parça eşya taşımacılığı ile müşterilerimize ait küçük veya büyük ebadı hiç fark etmez taşıma uygun her türlü ürünü parsiyel olarak da taşıyabilmekteyiz.

Örneğin, Bitlis’te üniversite kazanan bir öğrencinin ihtiyacı olan birkaç parça eşyayı evden eve nakliye hizmetinde uygulanan teknikleri uygulayarak garantili bir şekilde taşımaktayız. veya yeni tayin olmuş bir memur müşterimizin eşyalarını da aynı şekilde taşıyabilmekteyiz. Kargo şirketlerine göre daha uygun olmamızın sebebi, size ait olan eşyalarla birlikte güzergah üzerinde yine parça olarak aldığımız eşyaların aynı araç içinde taşınmasıdır. Büyük bir aracı yalnızca size ait bir kaç parça eşya için bağlayamayız ve yüksek maliyet oluşturur. Bu nedenle, aynı kalitede ve güvenli bir şekilde taşınan parça eşyalarınız Bitlis Umut Nakliyat sayesinde daha ekonomik ve daha hızlı bir şekilde yeni yerinize ulaştırılmış olur.

Parça eşya nakliyesi hakkında soru ve görüşleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ofis Tel. +90 434 827 46 66                  Cep Tel. +90 532 541 09 13                  E-mail. bilgi@bitlisumutevdeneve.com

www.bitlisumutevdeneve.com

Tüm görsel ve içerikler ücretli olarak alınmış ve lisanslıdır. İzinsiz kullanmayınız. Firmamız, Merkezi Bitlis'te olup ülke geneli evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Her türlü ev, ofis, iş yeri, mobilya, parça eşya ve diğer tüm taşıma işleriniz için bizden fiyat talep edebilirsiniz. Mersin Evden Eve Nakliyat

Bitlis'te evden eve nakliye alanında kaliteli hizmet ve güleryüzlü personeli ile yıllardır Bitlis evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş olan Umut Nakliyat ekibi olarak sizlere asansörlü taşımacılık araçlarımızla Bitlis evden eve nakliye konusunda en iyi hizmeti vermeye hazırız.