Bitlis Evden Eve Nakliye

Bitlis Umut Nakliyat, Bitlis ve ilçelerine evden eve nakliye hizmetlerinde emin adımlar atarak hızlı ve kolay çözümler üretmektedir. Özellikle ev taşımacılığı ve benzeri işlerde uzmanlaşmış kadrosu ile evden eve nakliye ihtiyaçlarınız için farklı çözümler üreterek daha az maliyetle daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayabiliriz.

bitlis-umut-paketleme8Nasıl mı? İlk yapmanız gereken, taşınacağınız güne karar verdikten sonra firmamızı arayarak o gün için randevu almak. Taşınma türü genel olarak ev nakliyesi olsa da diğer taşımacılık işleri için de hemen hemen aynı prosedürü uygulamaktayız. Firma yetkilimizle görüştüğünüz andan itibaren, karşılıklı olarak bilgi alışverişi sağlandığı zaman uygun şartlar sağlandığı vakit ilk olarak yetkilimiz yükün bulunduğu yere gelerek eşyalarınıza ve binanın asansörlü taşımaya uygun olup olmadığına bakarak gerekli kontrolleri yapmaktadır. Bu şekilde, hem eşyalarınız için hem de bütçeniz için en uygun teklif verilmektedir.

Yüzeysel olarak yapılan anlaşmadan sonra, işimizi kağıda döküyor ve hem müşterimizi hem de firmamızı garanti altına almış oluyoruz. Her nakliye firmasının uygulamadığı bu hizmet, Bitlis Umut Nakliyat olarak kendimize ne kadar güvendiğimizin de bir göstergesidir. Tüm anlaşmalar ve şartlar sağlandığı andan sonra, taşınma günü bütün sorumlulukları üstlenerek en iyi şekilde taşınmanız gerçekleştirilmektedir.

bitlis-umut-paketleme7Personelin paketleme ve ambalaj yapmasından yük asansörüne hatta kullanılacak ekipmanlardan nakliye aracına varana kadar tüm kontroller yapılmadan iş başı yapılmamaktadır. Bitlis evden eve nakliye ve asansörlü taşıma konusunda işimizi garantiye almadan hizmete başlamıyoruz.
Müşteri memnuniyetini öncelikli prensip edinen firmamız, sizleri de hem uygun hem de kaliteli taşımacılık hizmetimizden faydalanmaya davet ediyor. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Tel. +90 434 827 46 66                  Cep Tel. +90 532 541 09 13                  E-mail. bilgi@bitlisumutevdeneve.com

www.bitlisumutevdeneve.com

Tüm görsel ve içerikler ücretli olarak alınmış ve lisanslıdır. İzinsiz kullanmayınız. Firmamız, Merkezi Bitlis'te olup ülke geneli evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Her türlü ev, ofis, iş yeri, mobilya, parça eşya ve diğer tüm taşıma işleriniz için bizden fiyat talep edebilirsiniz. Mersin Evden Eve Nakliyat

Bitlis'te evden eve nakliye alanında kaliteli hizmet ve güleryüzlü personeli ile yıllardır Bitlis evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş olan Umut Nakliyat ekibi olarak sizlere asansörlü taşımacılık araçlarımızla Bitlis evden eve nakliye konusunda en iyi hizmeti vermeye hazırız.