Sözleşmeli ve Sigortalı Taşıma

Sözleşmeli Taşımacılık

İster şehir içi isterseniz şehirler arası olsun tüm nakliye ve taşımacılık işlemleriniz için sözleşme ve sigorta uygulanmaktadır. Bu işi yetkili olarak yapan Bitlis Umut Asansörlü taşımacılık firması, yasal olarak tüm belgelere sahip olması nedeniyle sözleşme ve sigorta konusunda müşterisinden önce davranarak bu hizmeti kendilerine sağlamaktadır. Gerçek anlamda nakliye iş yapmayan, belgesi olmayan ya da sektörde acemi olan kişilerden sözleşme ve sigorta yapmasını beklemeyin.

Sözleşmeli taşımacılık için, müşterimizin normal taşınma işinden farklı olarak istekleri var ise, tek tek maddeler halinde sözleşmeye yazılır ve mukabilinde firmamız tarafından da fiyat teklifi sunulur. Karşılıklı mutabakat sağlandığı takdirde sözleşme imzalanır ve garantili hizmet müşterilerimize sunulmuş olur. Eşyalarınızın değerine göre de uyguladığımız sigorta sayesinde, %100 garantili olarak taşınan eşyalarınız anahtar teslimi şeklinde yeni yerinize iade edilir. Sözleşme ve sigorta işlemleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Ofis Tel. +90 434 827 46 66                  Cep Tel. +90 532 541 09 13                  E-mail. bilgi@bitlisumutevdeneve.com

www.bitlisumutevdeneve.com

Tüm görsel ve içerikler ücretli olarak alınmış ve lisanslıdır. İzinsiz kullanmayınız. Firmamız, Merkezi Bitlis'te olup ülke geneli evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Her türlü ev, ofis, iş yeri, mobilya, parça eşya ve diğer tüm taşıma işleriniz için bizden fiyat talep edebilirsiniz. Mersin Evden Eve Nakliyat

Bitlis'te evden eve nakliye alanında kaliteli hizmet ve güleryüzlü personeli ile yıllardır Bitlis evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş olan Umut Nakliyat ekibi olarak sizlere asansörlü taşımacılık araçlarımızla Bitlis evden eve nakliye konusunda en iyi hizmeti vermeye hazırız.