Expertiz Hizmeti

expertiz-araciBitlis Umut Nakliyat Ekibi olarak, taşınma öncesi eşyalarınızı yerinde inceliyoruz ve en doğru taşımacılık ve fiyat teklifini sizlere sunuyoruz. Nakliye sektöründe Expertiz Hizmeti, adından da anlaşılacağı üzere, taşımaya söz konusu yükün firma yetkililerince yerinde incelenmesine denir.

Peki Neden uygulanır? Gerekli midir?

Expertiz hizmeti, yalnızca şehir içi taşımacılık iş ve işlemlerinde uygulanmaktadır. Eşyaları kontrol etmek için şehirler arası yolculuk yapma gibi bir durum söz konusu olmadığı için yalnızca şehir içi evden eve nakliye ve diğer taşımacılık işlerinde uygulanmaktadır. Gerekliliği ise, son derece önem verdiğimiz bir konu olan expertiz hizmeti, firmamızdan çok müşterilerimizin çıkarları için uygulanmaktadır. Eşyaların expertiz elemanı ya da yetkili sayesinde yerinde incelenmesi, gerek maliyet gerekse uygulanacak sistem açısından önemlidir. Böylece, müşteriye hem doğru fiyat sunulur hem de taşımacılık işlemleri sırasında doğru malzeme ve personel kullanılmış olur.

Kısacası, expertiz hizmet, taşımaya söz konusu olan yükün yerinde görülerek o işe en uygun araç ve ekipman temin etmek ve en doğru fiyatı müşteriye sunmaktır.

Ofis Tel. +90 434 827 46 66                  Cep Tel. +90 532 541 09 13                  E-mail. bilgi@bitlisumutevdeneve.com

www.bitlisumutevdeneve.com

Tüm görsel ve içerikler ücretli olarak alınmış ve lisanslıdır. İzinsiz kullanmayınız. Firmamız, Merkezi Bitlis'te olup ülke geneli evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Her türlü ev, ofis, iş yeri, mobilya, parça eşya ve diğer tüm taşıma işleriniz için bizden fiyat talep edebilirsiniz. Mersin Evden Eve Nakliyat

Bitlis'te evden eve nakliye alanında kaliteli hizmet ve güleryüzlü personeli ile yıllardır Bitlis evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş olan Umut Nakliyat ekibi olarak sizlere asansörlü taşımacılık araçlarımızla Bitlis evden eve nakliye konusunda en iyi hizmeti vermeye hazırız.