Mobilyalarınızı Asansörle Taşıyoruz

Taşımacılık sektörünün lideri olan şirketimiz ile taşınmak çok daha güvenli ve ekonomik. Yalnızca ev eşyası taşımacılığında değil, diğer taşıma işleriniz için de bizden yük asansörümüzü kiralayabilirsiniz. Örneğin, Mobilya malzemesi taşımacılığı ihtiyacı olan bir firma ya da yalnızca mobilyalarını taşıtmak isteyen bir müşterimiz bizden asansörlü nakliye konusunda hizmet satın alabilir. Mobilya taşıma işleriniz için alanında uzmanlaşmış olan mobilya ustası bulundurmaktayız. Ekip arkadaşlarımız yalnızca paketleme değil eşyalarınızın sökülmesi ve tekrar montajlanması gibi işlerde tecrübeli oldukları için garantili olarak söküm ve montaj işlerinizi de bizler yapabilmekteyiz.

Bitlis asansörlü evden eve alanında her zaman en iyi hizmeti hedefleyen bir firma olan şirketimiz yalnızca Kayseri’de değil tüm Türkiye’de şehir içi ve şehirler arası taşıma işini sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. Bu anlayışla hareket ederek sektöre girdik ve uzun zamandır hiçbir müşterimizi mağdur etmeden yolumuza devam ettik.

Sigortalı, Ambalajlı ve Garantili olarak gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Lütfen bizden teklif almadan eşyalarınızı teslim etmeyiniz. Detaylar için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.bitlisumutnakliyat.com/

Ofis Tel. +90 434 827 46 66                  Cep Tel. +90 532 541 09 13                  E-mail. bilgi@bitlisumutevdeneve.com

www.bitlisumutevdeneve.com

Tüm görsel ve içerikler ücretli olarak alınmış ve lisanslıdır. İzinsiz kullanmayınız. Firmamız, Merkezi Bitlis'te olup ülke geneli evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Her türlü ev, ofis, iş yeri, mobilya, parça eşya ve diğer tüm taşıma işleriniz için bizden fiyat talep edebilirsiniz. Mersin Evden Eve Nakliyat

Bitlis'te evden eve nakliye alanında kaliteli hizmet ve güleryüzlü personeli ile yıllardır Bitlis evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş olan Umut Nakliyat ekibi olarak sizlere asansörlü taşımacılık araçlarımızla Bitlis evden eve nakliye konusunda en iyi hizmeti vermeye hazırız.